ERJ-U03F1473V
MFR.Part #
ERJ-U03F1473V
JLCPCB Part #
C1859215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS