ERJ-U03F13R3V
MFR.Part #
ERJ-U03F13R3V
JLCPCB Part #
C1859065
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS