ERJ-U03F1130V
MFR.Part #
ERJ-U03F1130V
JLCPCB Part #
C4210646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS