ERJ-U03F1100V
MFR.Part #
ERJ-U03F1100V
JLCPCB Part #
C1859209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS