ERJ-U03F1050V
MFR.Part #
ERJ-U03F1050V
JLCPCB Part #
C1013236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS