ERJ-U03F1000V
MFR.Part #
ERJ-U03F1000V
JLCPCB Part #
C3983542
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS