ERJ-U03D9530V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03D9530V
JLCPCB Part #
C2113518
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS