ERJ-U03D9311V
MFR.Part #
ERJ-U03D9311V
JLCPCB Part #
C2113567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS