ERJ-U03D9093V
MFR.Part #
ERJ-U03D9093V
JLCPCB Part #
C2113653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 909kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS