ERJ-U03D86R6V
MFR.Part #
ERJ-U03D86R6V
JLCPCB Part #
C4294823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS