ERJ-U03D8062V
MFR.Part #
ERJ-U03D8062V
JLCPCB Part #
C4238457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS