ERJ-U03D76R8V
MFR.Part #
ERJ-U03D76R8V
JLCPCB Part #
C4000230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS