ERJ-U03D7503V
MFR.Part #
ERJ-U03D7503V
JLCPCB Part #
C4263677
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS