ERJ-U03D7502V
MFR.Part #
ERJ-U03D7502V
JLCPCB Part #
C4345928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS