ERJ-U03D7321V
MFR.Part #
ERJ-U03D7321V
JLCPCB Part #
C2119267
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS