ERJ-U03D6982V
MFR.Part #
ERJ-U03D6982V
JLCPCB Part #
C2119412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS