ERJ-U03D63R4V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03D63R4V
JLCPCB Part #
C2119405
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS