ERJ-U03D5900V
MFR.Part #
ERJ-U03D5900V
JLCPCB Part #
C4231308
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS