ERJ-U03D5621V
MFR.Part #
ERJ-U03D5621V
JLCPCB Part #
C2112440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS