ERJ-U03D5600V
MFR.Part #
ERJ-U03D5600V
JLCPCB Part #
C2112456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS