ERJ-U03D5113V
MFR.Part #
ERJ-U03D5113V
JLCPCB Part #
C3938150
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS