ERJ-U03D4871V
MFR.Part #
ERJ-U03D4871V
JLCPCB Part #
C4075285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS