ERJ-U03D4643V
MFR.Part #
ERJ-U03D4643V
JLCPCB Part #
C4227759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS