ERJ-U03D4531V
MFR.Part #
ERJ-U03D4531V
JLCPCB Part #
C2112439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS