ERJ-U03D4530V
MFR.Part #
ERJ-U03D4530V
JLCPCB Part #
C2112529
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS