ERJ-U03D4123V
MFR.Part #
ERJ-U03D4123V
JLCPCB Part #
C2112514
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS