ERJ-U03D3921V
MFR.Part #
ERJ-U03D3921V
JLCPCB Part #
C3927536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS