ERJ-U03D36R5V
MFR.Part #
ERJ-U03D36R5V
JLCPCB Part #
C2112880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS