ERJ-U03D3163V
MFR.Part #
ERJ-U03D3163V
JLCPCB Part #
C7274154
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS