ERJ-U03D2741V
MFR.Part #
ERJ-U03D2741V
JLCPCB Part #
C4077124
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS