ERJ-U03D2703V
MFR.Part #
ERJ-U03D2703V
JLCPCB Part #
C2112820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS