ERJ-U03D2670V
MFR.Part #
ERJ-U03D2670V
JLCPCB Part #
C2112757
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS