ERJ-U03D2612V
MFR.Part #
ERJ-U03D2612V
JLCPCB Part #
C2112763
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS