ERJ-U03D2432V
MFR.Part #
ERJ-U03D2432V
JLCPCB Part #
C2113180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 24.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS