ERJ-U03D2203V
MFR.Part #
ERJ-U03D2203V
JLCPCB Part #
C2117723
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS