ERJ-U03D21R5V
MFR.Part #
ERJ-U03D21R5V
JLCPCB Part #
C4028123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS