ERJ-U03D1963V
MFR.Part #
ERJ-U03D1963V
JLCPCB Part #
C2114665
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS