ERJ-U03D1912V
MFR.Part #
ERJ-U03D1912V
JLCPCB Part #
C4176654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS