ERJ-U03D15R8V
MFR.Part #
ERJ-U03D15R8V
JLCPCB Part #
C2125172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS