ERJ-U03D1501V
MFR.Part #
ERJ-U03D1501V
JLCPCB Part #
C3953163
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS