ERJ-U03D1473V
MFR.Part #
ERJ-U03D1473V
JLCPCB Part #
C2117944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS