ERJ-U03D1403V
MFR.Part #
ERJ-U03D1403V
JLCPCB Part #
C2117898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS