ERJ-U03D1273V
MFR.Part #
ERJ-U03D1273V
JLCPCB Part #
C2112462
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS