ERJ-U03D11R3V
MFR.Part #
ERJ-U03D11R3V
JLCPCB Part #
C2126228
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS