ERJ-U03D1150V
MFR.Part #
ERJ-U03D1150V
JLCPCB Part #
C4287180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS