ERJ-U03D1100V
MFR.Part #
ERJ-U03D1100V
JLCPCB Part #
C4305886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS