ERJ-U03D1050V
MFR.Part #
ERJ-U03D1050V
JLCPCB Part #
C4224452
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS