ERJ-U03D1021V
MFR.Part #
ERJ-U03D1021V
JLCPCB Part #
C2112330
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS