ERJ-U02J393X
MFR.Part #
ERJ-U02J393X
JLCPCB Part #
C1858552
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS