ERJ-U02J361X
MFR.Part #
ERJ-U02J361X
JLCPCB Part #
C1858536
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS